Darmowe plakaty

J eśli nie macie ochoty lub wystarczających zasobów finansowych na zakup plakatów do dziecięcego wnętrza za kilkadziesiąt (a czasem nawet kilkaset) złotych, to mnóstwo fajnych grafik możecie znaleźć w Internecie. Na szczęście wielu uprzejmych artystów i blogerów udostępnia swoje prace do darmowego pobrania i wydruku.

Sporo świetnych wzorów znaleźć można m.in. u Weroniki na blogu Mavelo, która zachęca do tego, żeby obrazki drukować w profesjonalnej drukarni, a nie na drukarkach domowych, bo różnica w jakości jest ogromna. Weronika projektuje grafiki w popularnych formatach, co umożliwia łatwą oprawę w ramki dostępne np. w Ikei, a nawet sugeruje odpowiedni do posterów papier i gramaturę! Warto zajrzeć na Mavelo, ale też poszukać w sieci innych inspiracji.

Poniżej zestawiłam dla Was kilka moich ulubionych dostępnych w Internecie darmowych projektów – w różnym stylu i kolorystyce. Mam nadzieję, że uda Wam się wybrać coś odpowiedniego dla Waszych maluchów

 

Zdjęcia: 1-6. Mavelo 7. Mr Printable 8-9. Hello, Wonderful 10-11. 4 shared 12. Md School Mrs 13. Make & Tell 14. Trendy Peas 15. Inkstruck Studio 16. The Lost Bumblebee 17. Nally’s House.

Udostępnij

Polecamy również

3 comments on “Darmowe plakaty

  1. 29/08/2016 o 08:53

    U mnie też kilka plakatów do pobrania http://www.boombom.pl

  2. 29/08/2016 o 09:24

    Piękne! Dziękuję

  3. 12/04/2018 o 15:31

    po darmowe plakaty i grafiki zapraszam również tutaj https://plakatowka.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *