Tapety w romby

R omby to bardzo popularny wzór na ścianach dziecięcych pokoi, zwłaszcza tych bliskich skandynawskiej stylistyce. Na Hohoniach także pojawił się już wiele razy – w pokoju Basi, Haneczki, Loli, Andreasa i kilku innych. Zazwyczaj na popularnych w blogosferze tapetach duńskiej marki ferm LIVING. Zaprojektowanych przez założycielkę firmy Trine Andersen, która – nie mogąc znaleźć do własnego domu tapety z odpowiednim wzorem graficznym – postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Tak powstały wzory Harlequin. Wielokrotnie nagradzane za design, dostępne w trzech kolorach – miętowym, szarym i pudroworóżowym.

 

Zdjęcia: 1. Blog Scandi Kids 2-4. ferm LIVING 5. Eeflillemor 6-7. Lekker Frisss.

Ładne są jednak także romby na tapetach firmy Bibelotte. W niebieskim, różowym, szarym i beżowym kolorze, o nieco większym wzorze i ciut bardziej urozmaicone, ponieważ gdzieniegdzie na tapecie pojawia się pojedynczy romb w odcieniu innym niż pozostałe.

Zdjęcia: Bibelotte.

Na rodzimym rynku podobne tapety kupić można w polskiej pracowni Humpty Dumpty Room Decoration. Bardziej klasyczne wzory – w serii Caro, a te trochę bardziej zwariowane – w kolekcji Wonderland.

Zdjęcia: Humpty Dumpty Room Decoration.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *