Driving Home For Christmas

Słyszałam tę piosenkę dziś w radiu tyle razy (nie żeby mi to jakoś bardzo przeszkadzało ), że zamarzył mi się na blogu temat domowy. Tak powstał szybki przegląd małych domków dla dzieci w różnych wersjach – łóżek, zagłówków, półek, regałów i jeszcze kilku innych, o czym przeczytacie poniżej.

Domki w roli ślicznych i jednocześnie praktycznych półeczek ściennych. Zazwyczaj pojedynczych, choć w ilości kilku sztuk w  rzędzie są chyba jeszcze bardziej urokliwe, zwłaszcza gdy za stylizację odpowiada Charlotte Love. Więcej o półkach w kształcie domków pisałam tutaj.

Domek jako mała szafka na książki i skarby na stoliczku nocnym.

Łóżka w kształcie ażurowych domków – czasem służą do spania, a czasem jedynie do zabawy lub poobiedniej drzemki.

Domki przy łóżkach mogą też mieć formę zagłówka – wysokiej imponującej konstrukcji lub prostszej – trójkątnie ściętej deski z kominem.

Dzieci Pära Ottossona z Malmö mieszkają w bardzo eklektycznie i kolorowo urządzonym domu, w którym urzekło mnie wiele pomysłów, a wśród nich ten świetny regał w kształcie wąskich kamieniczek, w którym przy okazji udało się wygospodarować kącik do siedzenie i gry na gitarze Więcej zdjęć tu.

Domek marki Bedhuisje w kształcie prostej obudowy, która ma wiele zastosowań – dobrze wygląda przy łóżku, komodzie, ale też biurku.

Domki, w których zaaranżowano warsztat remontowy…

przytulny kącik do zabawy…

lub miejsce do króciutkiej drzemki. Wszystkie piękne, choć zwłaszcza ten ostatni czasem mi się marzy…

Udostępnij

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *