Motywy indiańskie

P ani Agata przymierza się do urządzenia pokoju dla swojego 4,5-letniego synka, dlatego poprosiła mnie o tapety z indiańskimi motywami, najlepiej takie o wzorze w strzały lub piórka.

Dziękuję za inspirację, bo nie wiem jak to możliwe, ale temat indiański się na Hohoniach dotychczas nie pojawił! Zapewne stąd to przeoczenie, że hohoniowy synek do Romana Maya jeszcze nie dorósł i na razie jesteśmy na etapie dinozaurów oraz superbohaterów

Temat indiański potraktowałam szerzej, dlatego – oprócz tapet, o które prosiła Pani Agata – znajdziecie w dzisiejszym poście sporo różnych inspiracji – od obowiązkowego tipi, przez łapacze snów, aż po różnego rodzaju ozdoby, grafiki i ilustracje wyszukane na Etsy. Fajnym pomysłem jest też zwykły szablon ze strzałami – zdecydowanie tańsza opcja niż tapeta lub naklejki. Oczywiście można też taki szablon wykonać samodzielnie. Howgh! :)

Zdjęcia:
1. Hibou Home, 2. Ferm Living, 3. Today’s Mama, 4. Studio Ditte, 5. Minimel, 6. Adairs, 7-12. Etsy (Billy and Scarlet, Binky Monster Inc, Starand Arrow Designs, Whitetail Designs, Cutting Edge Stencils, Vinylimpression), 13. Apartment Therapy, 14. Lilipinso, 15. Hitta Hem, 16. Morgan & Valentine.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *