Przemiany stołka Frosta

I kea hacks to jeden z moich ulubionych tematów. To mnóstwo pomysłów na to, jak z niepozornych lub całkiem zwyczajnych mebli i dodatków zrobić rzeczy wyjątkowe, czasem o zupełnie innym niż pierwotne przeznaczeniu. Pisałam już o metamorfozach ikeowskich regałów, łóżek, lamp i półek, dziś zobaczcie różne cuda z wykorzystaniem prostego i niedrogiego stołka Frosta.

Mebel wykonany jest z brzozowej sklejki w neutralnym kolorze, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych przemian – począwszy od prostego przemalowania na inny kolor, przez ozdobienie rozmaitymi wzorami (paskami, trójkątami, chevron), aż po oryginalne pomalowanie siedziska w dziecięce buźki, tropikalne owoce lub baśniowe sceny. W trudniejszej wersji można w siedzisku nawiercić otwory i ozdobić stołek nieskomplikowanym haftem. Można wreszcie wykorzystać go jako huśtawkę, a nawet – po zdemontowaniu elementów dwóch stołków i ponownym ich umiejętnym złożeniu – rowerek biegowy! Ale do tego ostatniego to zdecydowanie trzeba ułańskiej fantazji! :)

Zdjęcia: 1. Trendenser 2. Nalle’s House 3. The Little Design Corner 4. Arctic Deco 5. Junkee 6. Ida Interior Lifestyle 7. Vtwonen 8. Mollie makes 9. Mommo Desin 10. Eryburns 11. IKEA Bidouilles 12. Vtwonen 13. Riazzoli 14. Pinterest.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *