The Best of 2016

Początek stycznia to czas różnego rodzaju  podsumowań i postów typu #kilkałosięw2016. Żeby nie powiedzieć o Hohoniach, że nie nadążają za trendami w blogosferze, przygotowałam krótkie zestawienie tego, co najbardziej podobało Wam się na blogu w ubiegłym roku

Przede wszystkim pojawiła się na Hohoniach nowa kategoria z pokojami Waszych dzieci. W 2016 razem zaglądaliśmy do pokoju małego Natana, Bruna i Szymona, do dziewczyn: Wiktorii, Magdy i Blanki, na poddasze do chłopców Agaty i do zafascynowanego samolotami dwuletniego Ignasia, synka Agnieszki z Nobobobo.

Śledziliśmy też zmiany w pokojach Zuzi, Hani i Kalii, które rosną jak na drożdżach, więc ich mamy przearanżowały wnętrza dopasowując wystrój do zmieniającego się wieku dziewczynek.

Niezmiennie popularnością cieszyły się wpisy z cyklu IKEA hacks, a wśród nich najbardziej inspiracje z komodą PS 2012, komodą MALM oraz uchwytem na przyprawy BEKVÄM, który pełnić może także rolę biblioteczki lub półki na dziecięce skarby. Sporo Waszych pozytywnych komentarzy pojawiło się również pod wpisem o nowej w Ikei kolekcji mebli dla dzieci FLISAT, która swoją premierę miała w kwietniu 2016 roku.

hemmafix_barnbyra_3-

Doceniliście wpis z linkami do pobrania darmowych dziecięcych plakatów i różnymi propozycjami łóżek dla dzieci. Spodobały Wam się nostalgiczne plakaty Mrs. Mighetto, wesołe naklejki hiszpańskiej marki Chispum i słodka pościel ze zwierzakami firmy Snurk, ale największe emocje wzbudził chyba świąteczny prezent, który rodzice sprawili pewnej młodej damie ze Szwecji – cudny domek, z dziecięcą kuchnią i jadalnią.

Mam nadzieję, że tegoroczny Mikołaj przyniósł Wam i Waszym dzieciom równie spektakularne prezenty, a jeśli nie, to życzę Wam tego w Nowym Roku
Poza tym spełnienia marzeń oraz dużo optymizmu i dziękuję, że tu wpadacie!

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *