Dom Jantiny

Jantina z Holandii prowadzi razem z siostrą internetowy sklep z ubraniami dla dzieci. Na swoim instagramowym profilu rzadko jednak reklamuje firmowe produkty. Pokazuje za to piękne wnętrza domu, w którym mieszka wraz ze swoją liczną rodziną.

Dom Jantiny urządzony jest w skandynawskim stylu. Pokoje są wysokie, podłogi i ściany białe, wyposażenie raczej ascetyczne, choć jednocześnie bardzo przytulne. Widać, że właścicielka domu nie lubi nudy i wciąż przearanżowuje domową przestrzeń. Dziecięcy kącik zabaw najpierw ma w tle biel w czarne kropki, innym razem tapetę w kwiaty, a po chwili złotą ścianę z naklejką w kształcie lampy. Po domowej przestrzeni nieustannie wędrują dwie duże zebry, czasem zaglądając również do dziecięcej „zagrody”.

Strefy dla dzieci płynnie wnikają w przestrzeń domu – domek na antresoli sąsiaduje z salonem, w kuchni wisi huśtawka, a na kuchennej ścianie portret Królewny Śnieżki.

Zdjęć dziecięcych pokojów na profilu Jantiny jest mało, jedynie fotki z pokoju syna, ale za to w dwóch wersjach kolorystycznych. W obu piękną ozdobą ściany jest duże drzewo ze sklejki, na którym przysiadł czarny kruk. Skomponowane z naklejką w kształcie księżyca wygląda fantastycznie!

Zdjęcia: @Jan10aa

Udostępnij

Polecamy również

One comment

  1. 01/02/2019 o 10:17

    pięknie

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *