Dom w złotych barwach

Dziś kilka fotek z pięknego domu Christiny, która wraz z rodziną przeprowadziła się z Niemiec do USA. Urządziła tutaj dom w sielsko-wiejskim klimacie, w ciepłej palecie barw. W jego wnętrzach w zasadzie wszystko jest w kolorze złotym, brązowym, beżowym, rdzawym, musztardowym lub – dla kontrastu – białym.

Idealnym dopełnieniem takiego kolorystycznego zestawu są wiklinowe i drewniane meble oraz mnóstwo wszelkiej maści plecionych i dzierganych dodatków.

W takim samym bardzo konsekwentnym stylu urządzone są również pokoje trójki dzieci. Na wiklinowych łóżkach maluchów leżą rude poduszki, zabawki przechowywane są w rattanowych pudełkach, jest mnóstwo dywaników, girland i wyplatanych dodatków, a ścianę zdobi piękna kwiecista tapeta zaprojektowana przez Mrs Mighetto.

Pisałam ostatnio o przeróbce ikeowskiej kuchni Duktig. Jej autorką jest właśnie Christina, która zadbała o to, żeby nawet najdrobniejszy detal wystroju pasował kolorystycznie do stylu całości. Dlatego baterię i uchwyty kuchenki pomalowała na miedzianym kolor, a tylną ściankę wykleiła tapetą w brązowo-beżowe kwiaty.

Więcej zdjęć tego pięknego domu i jego mieszkańców znajdziecie tu: @christine_simplybloom

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *