,

Pokoik Kalii

P ani Kasia przesłała nam zdjęcia pokoju na poddaszu, przygotowanego na przyjęcie córeczki, która urodzi się już pewnie lada dzień

Pokój nie jest wysoki, dlatego rodzice zdecydowali się na jasne ściany i meble oraz rozbielenie belek na suficie (wcześniej pomalowanych na brązowo). Z dominującą we wnętrzu jasną kolorystyką Pani Kasia ładnie skomponowała szarą tapetę w różowe groszki oraz szare dodatki (poduszki, pojemniki na regale, dywanik i ciężkie zasłony). Dla kontrastu, spory fragment jednej ze ścian pomalowano czarną farbą tablicową. Koło łóżeczka przyszła mama ustawiła wygodny fotel, żeby móc doglądać córeczki, oraz zawiesiła huśtawkę, ozdobioną piękną szydełkową girlandą świetlną.

Przytulność dziecięcego wnętrza podkreśla delikatny baldachim nad łóżeczkiem, dziewczęce ubranka rozwieszone na własnoręcznie przez Panią Kasię wykonanych wieszaczkach i spora ilość ładnych dziecięcych poduszek.

Pani Kasia zadbała również o detale we wnętrzu. W szafie wymieniła gałki na oryginalne uchwyty w kształcie złotych koron, a nad łóżeczkiem przywiesiła samodzielnie pomalowany napis z imieniem dziewczynki.

Pani Kasia najwyraźniej ma dużo energii, bo – oprócz urządzania pokoju dla córki – także prowadzi bloga KATECAN, na którym pisze m.in. o swoich wnętrzarskich inspiracjach i pomysłach na niskobudżetowe zmiany w urządzeniu domu. Warto zajrzeć!

 

Zdjęcia: KATECAN.

Udostępnij

Polecamy również

2 comments on “Pokoik Kalii

  1. 09/01/2018 o 11:52

    Ślicznie, ale usunęłabym te ciemne zasłony i wpuściła trochę światła U nas też urządzanie Mamy już materac do łóżeczka, meble i poszukuję tylko dodatków, które umilą pokój

  2. 15/01/2018 o 20:26

    Pani Karolino, proszę się pochwalić efektem!

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *