Pokój Cheta

M ały Chet bardzo lubi zwierzęta, dlatego stały się one motywem przewodnim dekoracji jego pokoju. Na ścianie wiszą głowy osiołka, tygrysa i liska, a obok fotografia pięknego małego jeżozwierza w dużej ramie (86 x 100 cm). Pluszowe zwierzątka wystają z koszy na zabawki, a inne w kształcie poduszek ozdobiły łóżko chłopca.

Mama Cheta zadbała nie tylko o wspólny temat wystroju, ale i spójną kolorystykę, w której dominuje granat o szarawym zgaszonym odcieniu. W takim kolorze jest baldachim Numero 74, narzuta na łóżku, girlanda na oknie i oryginalna stojąca lampa.

Skandynawską prostotę wnętrza podkreśla geometryczna tapeta w jodełkę marki Milton&King. Mamie Cheta zależało na uniwersalnym wzorze, który pasować będzie do wnętrza również, gdy chłopiec podrośnie.
Równie minimalistyczna jest lampka przy łóżku w kształcie żarówki na długim kablu oplecionym wokół drewnianych wieszaków Dots marki Muuto.

W pokoju zwraca uwagę także minimalistyczny design dziecięcych mebli. Mama Cheta wybrała łóżko, komodę i nocną szafkę francuskiej firmy Oeuf. Ich forma doskonale wpisuje się w to pełne harmonii i dobrego wzornictwa wnętrze.

Zdjęcia: Oh.eight.oh.nine.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *