Pokój dla chłopca według Ikei

Nadine na swoim instagramowym profilu @pirum_parum udowadnia, że nawet pokoje dziecięce urządzone głównie meblami z Ikei mogą być oryginalne.

Za zmianami dekoracji w pokojach synów Nadine trudno nadążyć. Wciąż pojawiają się tu nowe piękne obrazki, poduszki, książeczki, pluszaki i inne duperelki. Dzięki temu pokoje chłopców nabierają zupełnie wyjątkowego charakteru.

Meble w pokojach chłopaków to głównie szafy i komody z serii Stuva z Ikei. Dziś fronty tej kolekcji wyglądają trochę inaczej niż te u Nadine, ale nadal można wybierać spośród mnóstwa różnych modułów i wersji kolorystycznych. Nadine kupiła dla swoich dzieci szafę z szufladami, kilka mniejszych szafek i ławę ze schowkiem, przykrytą poduszką, która może również służyć za wygodne siedzisko.

Natomiast do przechowywania dziecięcych zabawek wybrała sprawdzony system Kallax, którego fajną ozdobą są często zmieniane ozdobne pudełka, inne niż te standardowo oferowane przez Ikeę.

Oprócz tego w pokojach jest jeszcze trochę innych ikeowskich dodatków – półki na zdjęcia Mosslanda, uchwyty Bekväm na przybory kuchenne, tutaj zapełnione książkami, i dziecięca kuchenka Duktig. Mimo tego pokoje urządzone przez Nadine nie wyglądają jak kolejne strony katalogu szwedzkiego koncernu, a wszystko to dzięki unikalnym dekoracjom.

Zdjęcia: @pirum_parum

Udostępnij

Polecamy również

3 comments on “Pokój dla chłopca według Ikei

 1. 26/02/2020 o 17:29

  Bardzo przytulnie. Właśnie się zainspirowałam
  Zastanawiam się tylko co to za poduszki/siedziska, tez z ikea?

 2. 26/02/2020 o 21:28

  Różnie. W Ikei kupić można między innymi taką poduszkę na ławkę:
  https://www.ikea.com/pl/pl/p/hemmahos-poduszka-na-lawke-czarny-00332368/
  Resztę tekstyliów proszę sprawdzić na profilu Nadine na Instagramie. Zazwyczaj na zdjęciach jest oznaczony producent

 3. 08/01/2022 o 20:02

  Piękne aranżacje! Właśnie przymierzam się do szykowania pokoju dla nowego członka rodziny. Chciałam się dopytać o kolor ścian, bo jeśli dobrze widzę to biały to nie jest…Czy jest szansa, aby się dowiedzieć jaka farba została użyta? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *