Pokój dzieci na poddaszu

N a blogu Line Krovik z Norwegii podziwiać można wnętrza jej pięknego domu z lat 70-tych, w tym m.in. pokoje trojga dzieci. Wszystkie urządzone z typowo skandynawską naturalnością, rozświetlone bielą ścian, podłóg i dużą dawką dziennego światła. Poddasze domu zaadaptowano na przestronny pokój zabaw, z kącikiem do czytania, stoliczkiem, krzesełkami, miejscem, gdzie dzieci bawią się w sklepik oraz materacem z wieloma przytulankami i poduchami (w tym jedną kapiącą deszczem chmurkę, uszytą z niedokończonego pulowerka).

Ponieważ dzieci mają do zabawy dużą przestrzeń na poddaszu, ich pokoje to w zasadzie niewielkie i prosto urządzone sypialnie. W pokoju najstarszego syna stoi jedynie fajne łóżko na kółkach i drewniany pieniek w roli nocnej szafki z lampką z w kształcie króliczka, a u najmłodszego z rodzeństwa łóżko zwieńczone oryginalnym domkiem i wykonana samodzielnie przez mamę gwiezdna konstelacja pod sufitem.

Rodzice dzieci zadbali o to, by w każdym z wnętrz znalazło się sporo ciekawych detali i kilka wyrazistych kolorowych akcentów, które przełamują wszechobecną biel. Bardzo sympatyczne przestrzenie!

Zdjęcia: DEAS OG MIA.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *