Pokój nastoletniego B

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią dziś znów wpis poświęcony nastolatkom – tym razem jest to pokój 12-letniego chłopca z Kalifornii, zwanego po prostu „B”. Motywem przewodnim wnętrza jest ulubiony bohater chłopca – Super Mario Bros, a konkretniej obrazek wyhaftowany przez B własnoręcznie w wieku 6 lat (dziś oprawiony i zawieszony na ścianie na pamiątkę).

Pokój urządzono tanim kosztem – głównie meblami wykonanymi przez rodziców chłopca, często z wykorzystaniem gotowych lub lekko zmodyfikowanych elementów z Ikei, ozdobiono natomiast pracami lub pamiątkami B.

Świetnie wygląda ciemnogranatowa ściana i dobrane kolorystycznie lniane zasłony w połączeniu z białymi meblami oraz wykonanym z kolorowych kartoników Super Mario.

Fajnym pomysłem jest półeczka na wodę zawieszona obok łóżka i szwajcarskie krzyże przyszyte do szarych poduszek z Ikei. Wiele sposobów na to jak samemu wykonać niektóre z ozdób lub mebli z pokoju B (np. biurko, łóżko, półki) znajdziecie na blogu http://shiftctrlart.com/

01_b-tween-bedroom-reveal-3 02_b-tween-bedroom-reveal-7 03_b-tween-bedroom-reveal-17 04_b-tween-bedroom-reveal-4 05_b-tween-bedroom-reveal-2 06_b-tween-bedroom-reveal-5 07_b-tween-bedroom-reveal-10 08_b's-closet-3 09_b's-closet-1 10_b-tween-bedroom-reveal-14

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *