Pokój Ollego i Elsy

J ill i Jan, rodzice 5-letniego Ollego i 2-letniej Elsy, strasznie frustrowali się patrząc na bałagan w pokoju córki i syna. Uznali, że pokój dzieci jest źle urządzony i postanowili to zmienić. Chcieli, by rodzeństwo mieszkało w przestrzeni, która będzie inspirująca, wesoła, ale i funkcjonalna.
Chcąc zaoszczędzić miejsce w pokoju, zdecydowali się na piętrowe łóżko, wspólne biurko oraz wysoki regał na zabawki w kształcie domku. Dzięki temu udało im się zyskać przestrzeń na kolorowy i ozdobiony girlandami kącik do zabawy, w którym stanęła kuchenka do gotowania Brio. Do krótszego z boków łóżka przymocowali płytę MDF, z której powstała biblioteczka. Obok niej urządzili przytulny kącik do czytania i odpoczynku na poduchach.

Ciekawym rozwiązaniem tego pomieszczenia jest oklejenie frontów szuflad w komodzie oryginalnymi naklejkami, które ułatwiają dzieciom odszukanie swoich ubrań. Innym fajnym pomysłem jest zawieszenie starego wagonika na sznurkach pod sufitem, dzięki czemu powstała świetna kolejka linowa, którą Elsa i Olle uwielbiają się bawić.

Całość oprawiono w spokojne ramy jasnego błękitu ścian i białych mebli.

Zdjęcia: Bolig PlussForaldrar & Barn.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *