,

Pokój Szymona

Pani Iza przesłała mi zdjęcia pokoju swojego synka Szymona. Wnętrze umeblowała głównie meblami i dodatkami z Ikei, ponieważ – zdaniem Pani Izy – są one bardzo funkcjonalne, szybko dostępne i atrakcyjne cenowo. Co więcej, po kilku latach użytkowania wyposażenie bez żalu można wymienić.

Urządzając pokój synka rodzice postawili na funkcjonalność wnętrza i intensywne kolory. Zaaranżowali Szymonowi wygodny i przytulny kącik do spania, ozdobiony pościelą i poduszkami uszytymi w pracowni Marsielle Decor, przestrzeń do zabawy z kolorowym dywanem w guziki, sporo miejsca na zabawki w regałach z serii Kallax i dopasowany do wzrostu dziecka kącik przy blacie i pojemnej skrzyni z modułów Stuva.

Do dominujących we wnętrzu czerni i żółci idealnie dopasowano bardzo ładne plakaty ze zwierzątkami z Galerii Emu oraz girlandę świetlną w narożniku nad łóżkiem. Rodzice konsekwencję kolorystyczną zachowali także w doborze innych elementów wyposażenia – pojemników na zabawki, pościeli oraz dodatków, m.in. świetnego żółtego zegara, również z Ikei.

Pani Iza wysyłając zdjęcia nieśmiało zaznaczyła, że Jej zdaniem pokój nie jest tak piękny jak te pokazywane na blogu (z czym się nie zgadzam), ale za to bardzo Ją cieszy. I coś w tym jest, że urządzanie pokoju dla dzieci zazwyczaj sprawia nam najwięcej radości!

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *