,

Gniazdko Wiktorii

Przed metamorfozą pokój córki Wiktorii wydawał się Ani pusty i bez wyrazu. Dlatego razem z mężem postanowiła zadziałać. Tata dziewczynki zajął się zmianami od strony technicznej, a mama wzięła na siebie część artystyczną.

W wystroju wnętrza postawiła na połączenie białych mebli i różowych dziewczęcych dodatków, m.in. ozdobnych walizeczek, pudełek na zabawki i delikatnych zasłon. Żeby uniknąć efektu przesłodzenia, Ania zdecydowała się na szare tło ścian i grafitowy przytulny dywan.

Ania bardzo lubi kształt giętych profilowanych nóżek, dlatego do pokoju Wiktorii wybrała klasyczne meble (regał, komodę i szafę) w stylu francuskim. Dopasowała do nich półeczkę na książki marki Wood Szczęścia i piękną drewnianą chmurkę wyprodukowaną przez Wood Art Drewutnię.

Łóżko dziewczynki powstało przez przypadek. Na początku miało być wysokim łóżkiem z baldachimem, ale ponieważ okazało się niższe niż Ania się spodziewała, tata dorobił daszek i tak powstał uroczy domek. Pod nim w schowkach wylądowały zabawki Wiktorii. Na wierzchu pozostały jedynie dwa ulubione misie oraz łóżeczko, które pierwotnie wykorzystane zostało do pamiątkowej sesji noworodkowej, a dziś Wiktoria układa w nim do snu swoje lalki.

Ania pisze, że po metamorfozie pokój córki jest ciepły, przytulny i stonowany, i jest dla niej najpiękniejszym miejscem na ziemi

Zdjęcia udostępnione Hohoniom przez autorkę bloga Religowe Serduszko.

Udostępnij

2 comments on “Gniazdko Wiktorii

  1. 09/02/2016 o 08:50

    Przepiękny pokoik! Marzy mi się takie właśnie łóżeczko dla synka, ale mam obawę, że chciałby się huśtać na poprzecznych belkach konstrukcji.

  2. 09/02/2016 o 09:15

    To bardzo prawdopodobne. Mój syn zrobiłby to na pewno

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *