U dzieci Ingrid w Trondheim

Na blogu prowadzonym przez Ingrid z Norwegii, znaleźć można sporo ładnych zdjęć i inspirujących wnętrz, m.in. pięknego pokoju jej młodszej córki i starszego synka.

Pokój córki gotowy był już przed jej narodzinami. Ścianę przy niemowlęcym łóżeczku zdobiła wówczas tapeta w choinki marki Fine Little Day, do której Ingrid kolorystycznie dopasowała pościel, poduszki i kilka ozdobnych drobiazgów.

Dziewczynka podrosła, ma już ponad dwa latka, zmienił się także zupełnie jej pokój. Teraz jest bardziej przytulny, w kolorze delikatnego różu, z wieloma dziewczęcymi dodatkami, m.in. wyeksponowaną na wieszaczku sukienką, lampką w kształcie króliczka i budką dla ptaszków. Wnętrzu trochę retro styl nadała tapeta „Dotty” duńskiej firmy Ferm Living. Z dominującym w pokoju dziewczynki różem ładnie skomponowany został pomalowany na turkusowy kolor ikeowski stołek BEKVÄM, stojący obok łóżka i oryginalnej ściennej półki w kształcie drabiny.

Turkusowe elementy ożywiają również pokój starszego synka Ingrid. Turkusowe jest tu krzesełko, drabina przy piętrowym łóżku, nocna lampka i kulki na cotton ball lights. Reszta, oprócz dużego czarno-białego londyńskiego plakatu z czerwonym autobusem, utrzymana jest raczej w bieli i neutralnym beżu.

Więcej pomysłów na wnętrza, w tym kilka ciekawych projektów z serii Zrób-To-Sam, znajdziecie na blogu Ingrid Fairy Nuf.

Zdjęcia: Fairy Nuf.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *