,

U Magdy

Zdjęcia pięknego pokoju 4-letniej Magdy przesłała mi mama Agnieszka. Napisała, że to jej ulubione pomieszczenie w domu, a jego urządzanie – wyszukiwanie zabawek, dodatków i mebli – było dla niej ogromną przyjemnością.

Pani Agnieszka lubi jasne i pastelowe kolory, drewniane meble i łączenie starego z nowym.
Jak sama napisała:

bardzo lubi dawać drugie życie niepotrzebnym, starym meblom i dodatkom, na których poszukiwania udaje się do komisów i sklepów z rzeczami używanymi.

Ciekawych rzeczy wypatruje również w lokalnych ogłoszeniach. W taki sposób do pokoju Magdy trafiła szafa na ubrania, półka nad stolikiem, regał, skrzynia na zabawki, seledynowa witrynka, zasłonki i kocyk. Wszystkie mebelki mama Magdy odświeżyła i samodzielnie przemalowała.

Bardzo efektowne jest również duże lustro w rzeźbionej drewnianej ramie, które Pani Agnieszka także wypatrzyła w pobliskim komisie.

W pokoju dziewczynki znalazło się też miejsce na świetną współczesną ilustrację dziecięcą autorstwa Ingeli P. Arrhenius oraz ładny dziewczęcy obrazek, oprawiony w złotą ramkę do zdjęć z dzieciństwa taty Magdy.

Pomieszczenie ocieplają tkaniny i dziergane dodatki – zrobiony na szydełku miętowo-różowy dywanik i kolorowa girlanda duńskiej firmy Maileg, do której Pani Agnieszka ma sentyment. Tej samej firmy są mebelki dla lalek – deska do prasowania, suszarka na ubrania, czy małe kołyski, które Pani Agnieszce również udało się okazyjnie nabyć „z drugiej ręki”. Te drobiazgi z Maileg idealnie wpasowały się w to stylowe wnętrze, w którego urządzenie mama Magdy jak widać włożyła mnóstwo pracy i serca!

 

Zdjęcia przesłane przez Autorkę.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *