Wspólny pokój sióstr

Pokój dwóch dziewczynek z profilu @totaleve jest bardzo podobny stylem do tego, który pokazywałam na blogu ostatnio. Białe meble z Ikei i białe ściany ociepla drewniana podłoga i mnóstwo kolorowych dodatków.

Pokoik zdobią wzorzyste dywany, w tym mój ulubiony z drogą marki Oyoy, okładki dziecięcych książeczek, proporczyki, świetny wiklinowy pojemnik na zabawki w kształcie gruszki, wózek dla lalek i wiele innych drobiazgów, w tym często zmieniające się obrazki.

Ostatnio pojawił się tu minimalistyczny plakat z pracowni „The Birth Poster” – sympatyczny pamiątkowy obrazek z wizerunkiem dziewczynek w skali 1:1, z ich imionami, datą urodzenia oraz wielkością w dniu narodzin.

Na @totaleve dużo się dzieje. Dziewczynki raz chowają się w wigwamie, innym razem zjeżdżają ze zjeżdżalni. Czasem relaksują się na dywanie podczas czytania książeczek, malują przy ikeowskiej ławie lub budują rozległe torowisko na dywanie. Widać, że siostry lubią bawić się i spędzać czas w swoim pokoju. Biel jako podstawa i kolorowe dodatki stworzyły w pokoju dziewczynek bardzo spójny i harmonijny efekt, nie pozbawiając przy tym wnętrza przytulności.

Zdjęcia: @totaleve

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *