,

Wymarzony pokój Ani

Agnieszka wzięła udział w konkursie „Ptasie Radio”, w którym grała o piękną lampkę Nobobobo, ale – ponieważ w tym samym czasie dziadek podarował Ani drewniany domek dla wcześniej już wystruganego ptaszka – z konkursu zrezygnowała, żeby dać szansę innym. Przesłała nam za to zdjęcia różowego pokoju swojej córeczki Ani.

Jak pisze Agnieszka – to pokój zrobiony bez wielkich nakładów finansowych. Zgodnie z życzeniem 4-letniej Ani miał koniecznie być różowy i przytulny, z ptaszkami i motylami, które fruwają po całym wnętrzu. Część z nich przysiadła na lampie, inne na szafie i białym drzewie na ścianie, a najodważniejsze na ogonku słodkiego jelonka.

Mama Agnieszka sumiennie wypełniła życzenie córki. Różowe są tu ściany, materac, dywan i liczne ozdoby, które rodzice wykonali samodzielnie – Pieszczoch z włóczki obok nocnej lampki, doniczka ze spinaczy na parapecie i ramka ozdobiona pamiątkami znad morza. Ania też miała własny wkład w urządzenie pokoju – sama pomalowała na różne wesołe kolory drewnianego ptaszka i jego domek. Dzięki temu zapewne pokój Ani jeszcze bardziej przypomina ten z jej marzeń

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *