You are so loved!

P okój 7-miesięcznej Jeanne w uspokajającej błękitnej tonacji. Urządzony przytulnie i funkcjonalnie, a zarazem elegancko. Dziewczęcy, ale nie przesłodzony i bez kropli różu!

Z typowo francuską lekkością połączono tu wiekowe sprzęty i meble (stary stolik, drewniany konik na biegunach) z klasyką dizajnu, jaką są krzesło i fotel zaprojektowany przez małżeństwo Ray i Charlesa Eamsów. Wnętrze zdobi sporo delikatnych ozdób – różnej wielkości pompony w pastelowych kolorach, obrazki, piękne poduszki i stylowe ręcznie robione zabawki duńskiej marki Maileg. Śliczne buciki małej elegantki wyeksponowane zostały w walizeczce ustawionej na komodzie w stylu vintage, a dziecięce ubranka zawieszono na prostym surowym konarze. Spokojną kolorystykę ścian pokoju małej Jeanne przełamuje wesoła chmurka z wyhaftowanym imieniem dziewczynki i duża złota naklejka z otoczonym gwiazdkami napisem „YOU ARE SO LOVED”.

Jeśli spodobało się Wam to wnętrze, to zajrzyjcie na blog Madame C, gdzie znajdziecie sporo linków do sklepów, w których zakupiono większość wyposażenia tego niezwykłego pokoju.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *