Biurko MICKE

Pojawiało się już na Hohoniach w różnych wnętrzach, doczekało się wreszcie własnego wpisu – ikeowskie biurko MICKE.

Bardzo przystępne cenowo, zgrabne, funkcjonalne, o prostej nowoczesnej formie, która pozwoli dopasować je do każdego wnętrza. Wprawdzie nie jest to raczej biurko, przy którym będą uczyć się trzy kolejne pokolenia, ale za to możemy je dowolnie przemalować, zaaranżować lub okleić, w zależności od wieku lub upodobań dziecka. A gdy nam się już znudzi, żalu nie będzie…

W sieci znaleźć można sporo inspiracji na temat tego, jak urządzić dziecięcy kącik z biurkiem MICKE w głównej roli – ascetycznie, w prostym skandynawskim stylu, z biało-czarnymi dodatkami lub kolorowo – z użyciem taśmy washi tape, farby dowolnej barwy, aż po bardzo energetyczną żółto-niebiesko-czerwoną malarską wersję, zainspirowaną sztuką Mondriana.

W Ikei dostępna jest także nadstawka do biurka, czyli zestaw roboczy, z tablicą magnetyczną, do której magnesami przymocować można różne notatki lub obrazki, oraz półeczkami pozwalającymi utrzymać porządek w dziecięcych zeszytach,  książkach i przyborach szkolnych.

Więcej szczegółów na stronie Ikei.

Zdjęcia: 1. Bondville 2-3. Ikea 4-8. Petit & Small 9. Ikea Family Magazine 10. Design Letters 11. Knipsarina 12. Little Liberty 13. Decoideas 14. Design Sponge 15. Decoideas.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *