Don’t grow up. It’s a trap

Jakiś czas temu przygotowałam zestawienie moich ulubionych dziecięcych naklejek ściennych, w którym znalazły się aż trzy naklejki hiszpańskiej firmy Chispum. Dziś wybrałam trochę więcej przykładów tej marki, ale nadal musiałam się ograniczać, bo miałam ochotę zamieścić ich tutaj przynajmniej jeszcze raz tyle.

Lubię Chispum za humor oraz wyrazisty i rozpoznawalny styl. Większość projektów małżeństwa Idoii Garcii de Cortázar i Javirroyo rysowana jest lekko i od niechcenia, jakby dziecięcą rączką. Królewny uśmiechają się tu od ucha do ucha, przez okno wlatują do wnętrza papierowe samoloty, wilk mocno przytula Czerwonego Kapturka, a deszczowa chmurka kapie serduszkami.

Idoia, Javirroyo i wielu innych współpracujących z nimi grafików świetnie pokazują świat widziany oczami dzieci. Ich naklejki przyklejać można nie tylko do ściany, ale też do szkła lub podłogi, gdzie służyć mogą np. do gry w klasy. Zagospodarowują i odmieniają każdą, nawet najmniejszą i najbardziej zapomnianą przestrzeń (wokół elektrycznych włączników lub przy podłodze, pokazując myszce drogę do jej małej norki), zawsze wnosząc do wnętrza dużo radości i optymizmu.

Zdjęcia: Chispum.

Udostępnij

Polecamy również

One comment

  1. 19/03/2016 o 21:22

    Super! Nie znałam, aż się biorę za przeszukiwanie internetów, bo po tym poście mam tylko ochotę na więcej ciekawe jak cenowo..

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *