Kultowe krzesło dla dzieci

Wiele lat temu, gdy odwiedzałam moją już wówczas dzieciatą przyjaciółkę, spędzając u niej przy winku długie godziny na plotkach, zawsze wybierałam do siedzenia dziecięce krzesełko jej córki. Oczywiście nie miałam wtedy pojęcia, że to Tripp Trapp – kultowe krzesło norweskiej marki Stokke, zaprojektowane przez Petera Opsvika już w 1972 roku. Wiedziałam za to, że to najwygodniejsze siedzisko przy kuchennym stole

Firma Stokke produkuje krzesła Tripp Trapp do dziś. Rozszerzono jedynie gamę dostępnych kolorów, a do oferty dodatkowo wprowadzono poduszki i zestawy umożliwiające korzystanie z krzesła już niemowlętom. Poza tym forma Tripp Trappa pozostała niezmienna. Krzesełko wytwarzane jest z drewna bukowego i zostało zaprojektowane tak, aby pasować do każdego stołu oraz wieku i wzrostu dziecka. Dzięki systemowi regulacji zapewnia też wygodną, bezpieczną i ergonomiczną pozycję podczas siedzenia. I, co ważne (zwłaszcza w kontekście niemałej ceny), rośnie razem z dzieckiem. Służyć mu może od urodzenia aż do lat kilkunastu lub -dziesięciu, o czym mogę zaświadczyć :)

Tripp Trapp najczęściej wykorzystywany jest przy kuchennym stole, ale ja chciałam Wam dziś pokazać, że fajnie może się również sprawdzić przy biurku. Zwłaszcza, że oprócz tych wszystkich zalet, o których pisałam powyżej, ma też niewątpliwe walory estetyczne.

Zdjęcia: 1. Lilia Gjerstad 2. Milk Magazine 3-4. Lilia Gjerstad 5. Dom z Pomysłem 6-7. My Full House 8. Style at Home 9. 10. Kidsomania.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *