Mapa i tapety Mr Perswall

W akacje nieuchronnie się kończą, Wasze podróże pewnie powoli też, może chociaż mapy na ścianach dziecięcych pokoi pozwolą Wam dłużej zachować piękne wspomnienia..? :)

Kilka map już na Hohoniach było – bogata w detale u małej Marysi, córki podróżującej po świecie Martyny Wojciechowskiej, baśniowe od Little Hands, a dziś jedna z moich ulubionych – Whole Wide World. Wielkoformatowa, kolorowa i bardzo patchworkowa. Idealna do wnętrz eklektycznych (jak widać na zdjęciach), ale w ascetycznie urządzonych pokojach też się sprawdzi. Wyprodukowana przez działającą od piętnastu lat szwedzką markę Mr Perswall.

Firma ma w ofercie sporo pięknych tapet, wśród nich wielokrotnie nagradzaną, edukacyjną kolekcję dla dzieci „Hide & Seek”, czyli zabawa w chowanego. Przeznaczoną dla najmłodszych odkrywców, często interaktywną, zapraszającą do wspólnej zabawy. Oprócz wspomnianej mapy świata, w kolekcji znaleźć można kilka innych fajnych wzorów, m.in. dżunglę z ukrytymi zwierzętami do samodzielnego pokolorowania, bajkowe miasteczka, alfabet, szkolne kredki i piracką wyspę skarbów.

Zdjęcia: Mr Perswall, StyleRomm.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *