Naklejki The Lovely Wall

T he Lovely Wall to działająca od niedawna mała firma z Oklahomy produkująca świetne naklejki i tapety. Założona przez Megan Close, która – jak to często bywa – po latach pracy w świecie korporacji postanowiła stworzyć coś własnego. Produkować piękne i unikalne rzeczy, które rozweselą wnętrza, nie tylko dziecięce.

Inspiracje czerpie ze wszystkiego, co ją otacza – natury, bogactwa wzorów i kolorów, folkloru i skandynawskiego designu. Megan w swoich projektach z ogromnym wyczuciem łączy różne barwy i motywy, dzięki czemu jej naklejki często wyglądają jak pieczołowicie wyklejone z wzorzystych skrawków patchworki. Taką metodą zaprojektowane zostały m.in. piękne chmurki (idealnie skomponowane z łapaczem snów), odlotowe rakiety, kolorowe latawce, balony i cudne ludowe baby.

 

Panoramy miasta występują w różnych wersjach – od kolorowych wieżowców rodem z NYC, aż po czarne wieżowce przypominające Gotham City.


Zwolennicy prostszych printów też znajdą w propozycjach The Lovely Wall coś dla siebie – gwiazdki, trójkąty, krzyżyki, kropki, geometryczne tipi, lekko naszkicowany szczyt góry, czy wreszcie czarne spacerujące po ścianie muchy. Naklejki wzorzyste lub gładkie, wielobarwne lub monochromatyczne z tablicową powłoką umożliwiającą pisanie na niej.

Naklejki The Lovely Wall mają jeszcze tę dodatkową zaletę, że można je bez problemu odklejać i przeklejać w dowolne miejsca, bez uszczerbku dla powierzchni! Świetna sprawa dla mało zdecydowanych

Zdjęcia: The Lovely Wall.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *