Regały TROFAST

M uszę przyznać, że nie jestem fanką serii Trofast z Ikei. Oczywiście doceniam jej walory praktyczne, świetne rozwiązania umożliwiające segregowanie zabawek i możliwość stworzenia dowolnych aranżacji kolorystycznych. Może troszkę już mi się ten system opatrzył, bo meble Trofast dostępne są w ofercie Ikei już od wielu lat. Często też niestety właśnie ta możliwość różnych zestawień kolorystycznych wprowadza do wnętrza niepotrzebny chaos.

Wybrałam dziś jednak kilka przykładów, na których seria Trofast wygląda bardzo dobrze. Może właśnie dlatego, że we wszystkich aranżacjach postawiono na umiar

Zdjęcia: 1-5.Ikea 6. BRIT+CO. 7. Fóa Feykirófa 8-9. Put Up Your Dukes.

Udostępnij

Polecamy również

2 comments on “Regały TROFAST

  1. 19/05/2016 o 16:13

    Też baaardzo długo nie mogłam się przekonać do tej serii, ale wydaje mi się, że bardzo dobrze by się sprawdziła przy moich chłopcach i ich klockach, kolejkach, resorakach, narzędziach, figurkach i… innych niezbędnych rzeczach Dlatego też zbieram sobie tego typu inspiracje i próbuję sama siebie przekonać, że da się stworzyć z tego coś ładnego.

  2. 19/05/2016 o 21:38

    Jak widać można A że te różne szuflady i szufladki są bardzo przydatne przy segregowaniu wszelkich dziecięcych skarbów, to fakt niezaprzeczalny.

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *