TOP TEN najmodniejszych gadżetów

Ś więtowanie urodzin Hohoni już było, konkurs również, czas na PODSUMOWANIA

Przygotowałam dla Was kilka zestawień moich ulubionych wnętrz i pomysłów, pogrupowanych w różnych kategoriach. Dziś pierwsza gorąca dziesiątka – TOP TEN najmodniejszych gadżetów, dekoracji i akcesoriów dziecięcego pokoju. Takich, bez których żaden szanujący się przedstawiciel parentingowej blogosfery nie wyobraża sobie modnego wnętrza
Co więc w takim modnym pokoju obowiązkowo powinno się znaleźć?

  1. Koniecznie Cotton Ball Lights – idealne zwłaszcza na jesienno-zimowe pochmurne popołudnia i wieczory. Rozjaśnią dziecięce wnętrze, wprowadzą do niego przyjazny klimat, przytulność i trochę magii.
  2. Kultowy plakat „Für Neil” ze śpiącym księżycem, którego autorem jest Martin Krusche, berliński rysownik i artysta. Plakat nawiązuje do pierwszego człowieka na księżycu – Neil Armstronga. W niemal co drugiej dziecięcej sypialni w blogosferze spogląda znad wąsów na śpiące dzieci. Niezmiennie mnie zachwyca!
  3. Girlandy proporczyków – nad oknem, nad łóżkiem, na ścianie, na skos. Jakkolwiek i gdziekolwiek zawieszone – zawsze świetne. Ożywią i ozdobią wnętrze, pomogą w wydzieleniu kącików o różnym przeznaczeniu lub stref dzielącego pokój rodzeństwa.
  4. Tipi – cudowne miejsce do zabawy, ukrycia się, odpoczynku i czytania książeczki.
  5. Drewniane skrzynki na ścianie – praktyczne, pojemne, pomocne w utrzymaniu porządku w dziecięcym pokoju i tanie, bo często pochodzące z recycklingu.
  6. Pompony – genialna i prosta ozdoba nie tylko dziewczęcego pokoju. Najlepiej wyglądają zawieszone w wielobarwnych pękach.
  7. Lalki odpychanki – nie do końca ładne przytulanki Często dziergane na drutach lub szydełku, trochę koślawe niczym dziecięce rysunki, zabawne, do tulenia. Najbardziej popularne są te duńskiej marki Lucky Boy Sunday.
  8. Lampka królik Miffy – świetna ozdoba dziecięcego pokoju. Może świecić mocno lub służyć jako lampka nocna. Wielkości S lub XL. Po prostu piękna!
  9. Pojemniki LEGO – praktyczne i stylowe pojemniki w kształcie dużych klocków. W różnych kolorach i wielkościach, o konstrukcji identycznej jak klocki LEGO, dzięki czemu można je dowolnie łączyć i ustawiać jedne na drugich.
  10. Kosze na zabawki Ferm Living – niemal wszystko, co wyprodukuje duńska firma Ferm Living jest niezwykle popularne i pożądane, a zwłaszcza designerskie, czarno-białe pudła na zabawki, w trójkąty, półksiężyce lub romby, które są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego popularnego w blogosferze dziecięcego wnętrza.

Zdjęcia: 1. Marciaplus5 2. Wymarzony Dom Ani 3. Paul et Paula 4. Hemnet 5. Oh Joy! 6. Live Journal 7. Brit + CO 8-9. Pinterest 10. A Place for Everything 11-12. Marciaplus5.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *