Krok do samodzielności

A udrey, mama trzech dziewczynek i autorka bloga This Little Street. Lubi projekty DIY i różnokolorowe wzorzyste tapety, które znaleźć można w każdym zakątku jej domu. Tapetami wykleiła ściany w salonie i korytarzu, a z pozostałości wycięła różne kształty zwierząt, którymi ozdobiła ściany w pokoju dzieci (o tym projekcie pisałam więcej tutaj).

Audrey skrawki tapet wykorzystała także przy pracy nad taboretami BEKVÄM z Ikei. Te drewniane stołki ze schodkiem Audrey zakupiła w ilości niemal hurtowej tuż przed urodzeniem trzeciej córki, ponieważ chciała, żeby starsze dziewczynki mogły jak najwięcej czynności w domu wykonać samodzielnie. Jeden z nich stanął przy szafie, żeby dzieci mogły same wyciągać z niej ubrania, drugi przy biblioteczce, kolejny w kuchni, i ostatni w sypialni. Każdy w innym kolorze i ozdobiony oryginalną tapetą. Jeden z nich, na szczególne życzenie dziewczynek, pomalowany na różowo.

Szczegóły wykonania znajdziecie tutaj. W Ikei można kupić stołki już pobejcowane na biało lub czarno (69,99 zł), albo w wersji tańszej do samodzielnego wykończenia kolorystycznego (49,99 zł).

Zdjęcia: This Little Street.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *