Małe witrynki

W ypatrzone na francuskich blogach półeczki na malutkie skarby. Mam wrażenie, że tego typu półeczki-domki i różnego rodzaju stare szuflady zecerskie są we Francji bardzo popularne. Głównie służą do przechowywania miniaturek perfum, malutkich flakoników, muszelek zebranych na plaży, czy innych pamiątek z wakacji, ale widziałam w nich też wyeksponowane ozdobne naparstki, kolekcje żołnierzyków, minerały i zabytkowe niewielkie odważniki.

Odmalowane i wyklejone różnokolorowymi papierami do scrapbookingu są także świetną ozdobą dziecięcego pokoju. Na poniższych zdjęciach akurat posłużyły głównie do eksponowania laleczek Sonny Angel, ale równie fajnie prezentować się w nich będą inne duperelki. Swego czasu mój synek miał fazę różnych mikrobudowli z Lego, które w sporych ilościach zalegały na naszym parapecie. Oczywiście żadnej z nich nie pozwolił rozłożyć na czynniki pierwsze, a już broń Boże, żeby któraś zniknęła Były akurat tej wielkości, że w przegródkach takiej miniwitrynki zmieściłyby się idealnie.

Półeczkę dokładnie taką jak te na zdjęciach nabyłam przez Allegro za ok. 30 zł, więc raczej nie jest to spory wydatek. Teraz tylko papiery, klej i chęci

Zdjęcia: 1-5. Merci pour le chocolat! 6. Demandez La Lune 7. Atelier de la Choisille 8. Wonderful Breizh 9-10. Seve & Deco.

Udostępnij

Polecamy również

3 comments on “Małe witrynki

 1. 09/03/2016 o 14:39

  Witam,
  Szukałam takiej półki na Allegro, ale niestety nie znalazłam. Czy mogłaby Pani przesłać mi link do aukcji, na której Pani kupiła tę półkę? Byłabym bardzo wdzięczna.
  Pozdrawiam
  Emilia Wojtkowska

 2. 09/03/2016 o 20:58

  O, tu na przykład, coś takiego:
  http://allegro.pl/polka-na-drobiazgi-figurki-domek-50-5×44-cm-i6036756352.html
  Tej, gdzie ja kupiłam już nie ma, bo to nie był sklep, tylko jednorazowo ktoś sprzedawał używaną.

 3. 09/03/2016 o 22:08

  Dziękuję,
  Bardzo fajna i jak tanio

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *