Petite Amélie

Piękne zdjęcia i stylizacja wykonane przez Paulinę Arcklin dla francuskiej firmy Petite Amélie, która produkuje meble i akcesoria dla dzieci.

Firma powstała w Lyonie, a jej założycielka podkreśla, że od dzieciństwa zafascynowana była klimatem francuskich pchlich targów i pracą dawnych rzemieślników.

Tę fascynację odnaleźć można bez trudu we wzorach Petite Amélie – klasycznych dziecięcych łóżeczkach, konikach na biegunach w stylu retro, czy drewnianych domkach dla lalek z precyzyjnie wykonanymi mebelkami.

Meble i dodatki firmy Petite Amélie pięknie komponują się z wnętrzem wybranym do sesji, w którym drewniana podłoga jest odrobinę zachlapana farbą, zdobi ją dziergany babciny dywan, sufit przykrywają stare stropowe deski, a światło do wnętrza wpada przez duże zabytkowe okiennice.

Cały pokój urządzono na biało, a jego jedynymi kolorowymi akcentami są zabawki, poduszki i duża chmura z kroplami deszczu w różnych kolorach, która przyciągać będzie uwagę maluszka na leżącym na komodzie przewijaku.

Bardzo przytulne i kojące wnętrze, idealne dla małego dziecka.

Zdjęcia: Paulina Arcklin.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *