Sposoby na porządek

P ani Ewa pyta, w jaki sposób przechowywać około 50 gier planszowych dzieci, co zainspirowało mnie do wpisu na temat porządku w dziecięcym pokoju.

Ponieważ gry zazwyczaj są pakowane w pudełka o regularnych prostokątnych lub kwadratowych kształtach, to trzymałabym je w skrzynkach o różnych rozmiarach – prostych, drewnianych, takich jak z warzywniaka Powieszonych na ścianie lub ustawionych na podłodze. Wesoło pomalowanych w różne kolory lub oklejonych ozdobnymi tapetami.

Można też wykorzystać do tego celu proste regały, np. z serii Kallax z Ikei, ale ustawić je w poziomie, przykryć poduszkami i wykorzystać przy okazji jako fajne siedziska. Obok mógłby stać stoliczek do grania, dzięki czemu w pokoju powstałby fajny kącik do zabawy.

Inną opcją jest ustawienie planszówek na półkach przypominających drabinę, co jest i funkcjonalnym, i estetycznym rozwiązaniem, a przy tym niebanalnym.


Zdjęcia: 1-2. Nicety Livejournal 3. Delikatissen 4. Apartment Therapy 5. Homebook 6-7. Paul&Paula 8-9. Iheart Organizing 10. Planete Deco 11. Just a Girl and Her Blog.

Udostępnij

Polecamy również

One comment

  1. 12/07/2015 o 22:45

    Dziękuję za inspiracje na pewno wykorzystam pojemniki pod ławą i czuję że drewniane skrzynki bedą obłożone grami wyżej te dla starszych a niżej dla maluchów

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *