Tapety z fantazją

Ściany w pokojach dla dzieci nie muszą być nudne. Zazwyczaj we wnętrzach dziecięcych decydujemy się na bezpieczną biel lub delikatne pastele. Tymczasem tapety o wyrazistych i zdecydowanych wzorach mogą całkowicie odmienić dziecięcą przestrzeń.

Ściany w pokoju malutkiej Scarlett ozdobiła tapeta kanadyjskiej marki Anewall, zamieniając tę przestrzeń w istny tajemniczy ogród. Gdy dziewczynka podrosła jej rodzice zdecydowali się na inną tapetę tej samej marki. Tym razem głównym motywem jest pełen przyjaznych zwierząt i kolorowych roślin las.

Bardzo podoba mi się też tapeta zaprojektowana przez Francuzkę Nathalie Lete. Tutaj las jest trochę mroczny, a wzory mocno kontrastowe. Sowy i lisy bacznie przyglądają się dzieciom ze ścian, wilki wyszły na polowanie, a jelonki układają się do snu. Ze względu na dominację ciemnych barw to jednak propozycja do większych i jaśniejszych wnętrz.

Poniżej znajdziecie jeszcze kilka innych propozycji, które mnie zauroczyły. Wszystkie mocno wzorzyste, kolorowe i baśniowe.

Zdjęcia: 1-2. The Scarlett Door 3. Anewall 4-5. The Scarlett Door 6 -8. Nathalie Lete 9. Elle Decoration 10. Cleverpoppy 11. Rocky Mountains 12. Petit & Small .

Udostępnij

Polecamy również

One comment

  1. 13/12/2018 o 20:02

    Po prostu piękne

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *