Pokój Bruna

Pani Iwona napisała, że Hohoniowe wpisy zainspirowały ją do urządzenia pokoju dwuletniego Bruna. Wygląda na to, że dobre te inspiracje były, bo wyszło super ;-)))

We wnętrzu Pani Iwona zdecydowała się na białe tło ścian i wyposażenia. Pozostałe elementy są konsekwentnie turkusowe lub kontrastowo czarno-białe. Meble pochodzą głównie z Ikei. System Stuva świetnie sprawdza się w dziecięcym pokoju – nadaje się do przechowywania (np. sporej ilości zabawek), a niektóre elementy kolekcji wykorzystać można dodatkowo jako dopasowaną do wzrostu dziecka ławkę.

W pokoju Bruna ławkę ozdobiły śliczne poduchy firmy Little Beetle, której Pani Iwona jest współwłaścicielką. Tej samej marki jest też pościel w pięknym sosnowym łóżeczku i pasiaste zasłony, idealnie skomponowane z poduszkami i czarnymi kropelkami deszczu na ścianie. Na łóżeczku i szafie wiszą sznury cotton ball lights, również utrzymane w kolorystyce pokoju.
Małego Bruna w czasie snu pilnuje sympatyczny koala z Dekornika – bardzo wyrazisty i fajny akcent tego wnętrza.

Całość sprawia bardzo przytulne i harmonijne wrażenie, dlatego – jak napisała Pani Iwona – mały Bruno od razu pokochał swój pokój i wyprowadził się z sypialni rodziców

Udostępnij

Polecamy również

2 comments on “Pokój Bruna

  1. 18/04/2017 o 16:45

    Skąd te łóżko?

  2. 05/07/2017 o 17:42

    Proszę o info skąd ten regał na książki?

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *