Kącik przy płocie

Piękny pokoik małej Milli, z pomysłowym kącikiem ozdobionym białym drzewkiem na ścianie i drewnianym płotem. Wnętrze zostało urządzone przez mamę dziewczynki – autorkę bloga Matka-Nie-Polka, która – jak sama o sobie pisze – nie mając komfortu nieograniczonych finansów zmuszona jest wykazać się pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnościami manualnymi. Dlatego sama oszlifowała i pomalowała płotek, uszyła zasłonki, poduszki, pościel i ozdobne literki. Płotek zdobią czarno-białe, pasujące do kropek na tapecie, świetlne kule Cotton Ball Lights oraz doniczki w roli pojemników na przybory artystyczne. Na drzewie wiszą oprawione zdjęcia dziewczynki i domek dla ptaszków. Stojąca w narożniku drewniana ławeczka pełni jednocześnie funkcję praktycznego schowka na pluszaki.

Mimo zastosowanych w pokoju rozmaitych wzorów, wnętrze jest przyjemne i spójne, ponieważ konsekwentnie utrzymano je w kolorze białym, czarnym i szarym z żółtymi akcentami. Minimalistyczne, a jednocześnie przytulne, głównie za sprawą szarej wykładziny i aksamitnych poduch z Lnianego Domu.

Rodzice mają w planach kolejne zmiany w pokoju dziewczynki – na drzewku przysiądą ptaszki, a na płocie kotek, pojawią się nowe mebelki, domek dla lalek i wiele innych, więc na pewno warto do Milli zaglądać regularnie.

Zdjęcia: www.niepolka.pl

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *