Leśny pokój

Wśród zamieszczonych przez Was odpowiedzi pod konkursowym wpisem sporo było zdjęć z motywem drzew na ścianie. Do pięknej sypialni małego Vana z Australii konkursowa lampka w kształcie budki dla ptaszków z pewnością również by pasowała.

Punktem wyjścia dla dekoracji w pokoju synka była dla rodziców popularna tapeta Woods marki Cole&Son. Mama chłopca jest z zawodu grafikiem, tata natomiast zajmuje się projektowaniem zieleni. Obydwoje uwielbiają naturę i zawodowo zajmują się aranżacją wnętrz oraz renowacją wypatrzonych w garażowych wyprzedażach staroci.

Nie lubią zagraconych przestrzeni, a zatem wyposażenie w pokoju synka starali się ograniczyć do minimum. W pokoju znalazło się jedynie nieco nostalgiczne w klimacie łóżeczko, surowe w formie drewniane meble, rattanowy fotel i prosta gałąź w roli wieszaka na małe ubranka chłopca. Nieliczne ozdoby wnętrza również nawiązują do przyrody – śliczne postery z liskami w stylu boho, ręcznie tkany dywan z konopi marki Armadillo&Co, kilka indiańskich motywów i śliczny rudy lisek do przytulania.

Zdjęcia: Tiny Tribe Magazine.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *