,

Nowy pokój Zuzi

Mniej więcej rok temu pokazywałam Wam na Hohoniach pokój półtorarocznej wówczas Zuzi i jej młodszej siostry Hani. Dziewczynki podrosły, rodzice przeprowadzili się do nowego domu, a mama Ania podesłała nam zdjęcia nowych pokoi sióstr.

Dziś pokażę Wam zdjęcia pokoju Zuzi, którego główną ozdobą jest fajne piętrowe łóżko w kształcie domku, zaprojektowane przez mamę Anię i wykonane na bazie ikeowskiego łóżka KURA. Do ramy łóżka przykręcone zostały płyty z otworami w kształcie okien. Całość ozdobiła girlanda z czarnych pomponików i serduszka (ten sam motyw czarnych serduszek pojawił się również na białym dywaniku). Piętrowe łóżko pozwoliło na wygospodarowanie dla Zuzi dodatkowego przytulnego miejsca do zabawy i odpoczynku.

Ania pokój córki urządziła funkcjonalną serią STUVA z Ikei – pojemnym regałem i ławką z blatem, przy którym zaaranżowała dziewczynce kącik do rysowania. Powyżej ścianę ozdobiły drewniane otwarte skrzynie na książki i dziecięce skarby.

Okna pokoju przesłaniają zasłonki w delikatne szare romby, a wnętrze oświetlają proste żarówki zawieszone na czarnych kablach i sznur kolorowych cotton ball lights.

Dla porównania, jeśli chcecie sprawdzić, jak pokój Zuzi wyglądał wcześniej, zajrzyjcie tutaj.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *