,

Podróże Blanki

P ani Marta, mama Blanki, niedawno odświeżyła pokój córki i usłyszała wiele miłych komentarzy na ten temat. Sama tak pięknie opisała pokój swojej córki, że w zasadzie nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zacytować, co napisała o tym niezwykłym wnętrzu!

Inspiracją do stworzenia wyjątkowego pokoju dla córki (i dla siebie ) były i są podróże. Chcę zaszczepić w Blance miłość do podróżowania, poznawania nowych miejsc, smaków i ludzi. Chciałabym, żeby była dobrym, otwartym i szczęśliwym człowiekiem.

Do tej pory wspólnie zwiedziliśmy Gruzję, Tajlandię, Fuerteventurę, Francję – Paryż i północ oraz całą wschodnią Polskę rowerami.

Wszystkie rzeczy w pokoju córki mają nawiązywać do zwiedzania świata.

Walizki brązowe to pamiątka po Blanki pradziadkach, a motyle w szkle przywiózł mąż z dziecięcej wycieczki (pomalowałam tylko ramę na niebiesko). Plakat „Adventure is out there” kupiony w Wild ONE. Wszystkie pojemniki na półkach, okrągły dywanik i miarka wzrostu z H&M HOME. Mapa znaleziona i przystosowana do wbijania flag, globus lampka wyciągnięta z piwnicy. Szafka różowa z WOOD Szczęścia, meble IKEA, a krzesło przy biurku znalezione na OLX i przerobione przeze mnie na różowe. Drewniany domek z Ohmama, lustro z Pepco, złote gwiazdki z Amazing Decor, naklejka śpiące oczy z Marsielle Decor, proporczyk z Panna Klara.

Dla mnie pokój Blanki to bardzo udany miks fajnych pomysłów na urządzenie dziecięcego wnętrza z ciekawym motywem przewodnim i rodzinnymi pamiątkami, które dodatkowo podkreśliły wyjątkowy charakter tej aranżacji.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *