,

Pokój Kalii w nowej odsłonie

W e wrześniu ubiegłego roku pokazywałam Wam pokój małej Kalii, która miała urodzić się lada chwila. Dziś dziewczynka ma już osiem miesięcy, raczkuje i powoli staje na własnych nóżkach, a w jej pokoju sporo się od tego czasu zmieniło.

Nad dużym łóżkiem pojawił się baldachim i piękny balon, który przed snem zabiera mamę i córkę w podniebną podróż. Wolną przestrzeń nad łóżeczkiem wypełniła karuzela z ręcznie szytymi ptaszkami na wiklinowym wianku. Ubranka Kalii wiszą na drewnianej garderobie ozdobionej sympatycznymi rzęskami. Nowym elementem pokoju jest też dopasowany wielkością do wzrostu dziewczynki niewysoki elegancki fotel marki Somebunny. Już niedługo zapewne Kalia będzie się na niego samodzielnie wspinać, podobnie zresztą jak na stojącego obok drewnianego konika na biegunach.

We wnętrzu pojawiło się również trochę nowych przytulanek, dla których Kasia, mama dziewczynki, przygotowała własnoręcznie ozdobioną skrzynię, oraz sporo poduszek, ledowych lampek i innych ozdób, które uczyniły pokoik Kalii jeszcze przyjemniejszym

Więcej zdjęć na KateCan.

 

Udostępnij

Polecamy również

One comment

  1. 13/06/2016 o 11:50

    Dziękujemy bardzo, za piękny wpis. Często tu zaglądamy

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *