Pokój Rowen i Finley

F ragment tego pomieszczenia pokazywałam już na Hohoniach przy okazji wpisu o ozdobach z gałęzi, ale ponieważ pokój, w którym mieszkają dziewczynki Rowen i Finley (5 i 2 lata) bardzo mi się podoba, zamieszczam jeszcze kilka innych zdjęć.

Mama dziewczynek – Jen bloguje m.in. o macierzyństwie, modzie, swoim życiu na Hawajach i gotowaniu. Pokój dziewczynek urządziła samodzielnie.

Jen lubi, gdy w dziecięcych wnętrzach nie ma zbyt wielu zabawek i rzeczy. W pokoju Rowen i Finley zresztą nie ma na to miejsca, ponieważ piętrowe łóżko zajmuje znaczną jego część. Woli sypialnie pełne książek i z miejscem do czytania. Uwielbia połączenie czerni i bieli, dlatego dwie ściany w pokoju córek pomalowała na czarno, a resztę pozostawiła białą. Na tym tle fajnie prezentują się różne kolorowe ozdoby i dodatki, niektóre wykonane przez nią własnoręcznie, m.in. napis Rowen oraz łapacz snów. Oryginalnym pomysłem tego wnętrza są metalowe kosze na ścianie w roli półek na książki. Spodobała mi się również poduszka z dziewczynką w okularach z Land of Nod i musztardowe krzesło – pamiątka po babci Jen.


Zdjęcia: Jen loves Kev.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *