Projekt szwedzkich blogerek

Metamorfoza dziecięcego pokoju, za którą stoją szwedzka projektantka Pella Hedeby, pisząca na blogu Stil Inspiration, i Frida Ramstedt, również blogerka, autorka popularnego Trendenser.

Przemiana wnętrza nie należy do tych, przy których na zdjęciach „przed” i „po” widać miażdżącą różnicę, bo i wersja sprzed zmiany była zdecydowanie ponadprzeciętna. W nowej aranżacji pokoju zmieniono jedynie dodatki i usunięto przytłaczającą wnętrze pasiastą tapetę, ale meble w zasadzie pozostały bez zmian.

Blogerki zdecydowały się na odmalowanie białego wcześniej ikeowskiego łóżka MINNEN na szary kolor. W szarościach jest też lampka nocna i zawieszone w rogu kule ledowe.

Pięknie z tymi szarościami i neutralnym tłem białych ścian kontrastują różowe elementy wyposażenia – duże tipi, które wyznacza we wnętrzu strefę do zabawy, i krzesełko przy stole. Dużą szafę zastąpiły pojemniki na zabawki zawieszone na kolorowych wieszaczkach, a ubrania mieści pojemny regał Stuva z Ikei, nad którym zawieszono długą półkę na obrazki i  dziecięce skarby.

Krótki film z przemiany tego uroczego wnętrza obejrzeć możecie tutaj.

Zdjęcia: Rafa Kids.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *