Tajemniczy Ogród

Molly Guy mieszka z rodziną na Brooklynie, w apartamencie z widokiem na park. Niedawno swoim dwóm córeczkom – ośmiomiesięcznej Coco i trzyletniej Sunny oddała własną sypialnię, którą przerobiła na zupełnie bajkowy pokój dziecięcy.

Molly Guy zawodowo jest dyrektor kreatywną w jednej z nowojorskich firm organizujących nietuzinkowe śluby, a prywatnie zafascynowana jest m.in. marokańskimi oraz indyjskimi tkaninami, a także sztuką.

Uważa, że urządzając pokój dla dzieci jak najmniej czasu należy spędzać na oglądaniu Pinteresta i blogów (ale nie bierzcie sobie tego za bardzo do serca ), bo i tak najważniejsze jest, by stworzyć dzieciom taką przestrzeń, w której będą mogły swobodnie wzrastać, rozwijać się i bawić – w klimacie i stylu, który odpowiada Tobie i Twojej rodzinie.

Sama pokój dziewczynkom urządziła bardzo kolorowo i oryginalnie. W jasnym, pełnym słońca pokoju Coco i Sunny niesamowite wrażenie robi ściana pokryta tapetą z motywem kolorowego kwiatowo-warzywnego ogrodu. Autorką tej wielkoformatowej tapety jest mieszkająca w Paryżu artystka – Nathalie Lété.

Ten sam kwiatowy motyw ozdobił także piętrowe łóżko KURA z Ikei, pod którym Molly zaaranżowała córkom przytulny kącik czytelniczy – z wzorzystymi poduszkami i zasłonkami w kolorze indygo. Znalazło się też w pokoju miejsce na kącik do zabawy w tipi. Przytulności wnętrzu dodają miękkie marokańskie dywany i pledy oraz tęczowa, ręcznie barwiona owcza skóra na fotelu. Cudowne i bardzo energetyczne wnętrze!

Zdjęcia: Domino.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *