Tropikalny mix owocowy

Linda z Live Loud Girl ma wyjątkowy dar do urządzania bardzo przyjemnych wnętrz dla dzieci, czego przykładem jest pokój, który dzielić będą dwie małe siostry z Dubaju.

Projektantka, zainspirowana pogodnym usposobieniem dziewczynek, wykreowała dzieciom jasną i pełną światła przestrzeń, ozdobioną kolorowymi motywami tropikalnych owoców.

Wnętrze podzieliła na trzy odrębne pod względem przeznaczenia strefy – snu, zabawy i nauki. Oryginalne łóżka z wysokim baldachimem, ustawione przy krótszej ścianie wnętrza, poprawiły proporcje tego wąskiego i długiego, a tym samym mało ustawnego pokoju. Efekt ten projektantka wzmocniła ozdabiając ścianę w głębi pokoju wesołymi kropkami z Urban Walls.

Do kolorów kropek dopasowano świetne lampy origami Studia Snowpuppe oraz tęczowy plakat i girlandę przy akrylowych półeczkach z dziecięcymi książeczkami. Świetnym dopełnieniem sypialnianego kącika dziewczynek są owocowe lampy Heico – w kształcie ananasa i arbuza.

Pośrodku pokoju stoi piękny domek do wspólnej zabawy sióstr, wykonany z naturalnego drewna i wyłożony mnóstwem przytulnych poduszek. Tuż obok – kolejny owocowy zakątek z wiklinowym koszem w kształcie pigwy, ananasowymi haczykami na ścianie i uśmiechniętą cytrynką Eef Lillemor.

Szafa i biurko zostały wykonane na zamówienie i dopasowane do wnęki. Podobnie jak pozostałe elementy wyposażenia meble wykończono w bieli, którą ożywiono kilka wyrazistymi kolorystycznie akcentami, m.in. dwoma krzesła Vitra w wersji mini w oryginalnym bananowym kolorze.

Więcej świetnych wnętrz zaprojektowanych przez Lindę znajdziecie na blogu Live Loud Girl.

Zdjęcia: Via.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *