U chłopców w skandynawskim stylu

W ypatrzone na Webstagramie, na profilu mamy Camilli (@countersample), dwa piękne pokoje chłopców, urządzone w typowo skandynawskim stylu.

Pokój starszego z chłopaków, Arvida, utrzymany jest w miętowo-szarej kolorystyce z czarnymi akcentami. W pięknym miętowym kolorze są łóżka – duże ikeowskie do spania i mniejsze dla lalek, papierowe pompony, poduszki, kilka ozdobnych liter na półkach i pudło LEGO na zabawki. Spośród czarnych elementów uwagę zwracają półki-chmurki, plakat z Batmanem i „Hello” Miniwilla, a także duża drewniana skrzynia na zabawki pomalowana farbą tablicową. Drugą ze skrzyń Camilla ozdobiła wyciętymi z folii czarnymi kroplami. Podobne kropelki ozdobiły również białą ścianę i komodę w pokoju młodszego synka – Ebbego.

W drugim z wnętrz Camilla wybrała jasne kolory w połączeniu z naturalnym drewnem. Główną ozdobą pokoju małego chłopca jest piękny regał w kształcie domku i delikatne wieszaczki-chmurki na ścianach, na których wiszą niemowlęce ubranka. Oczywiście we wnętrzu nie mogło zabraknąć typowo skandynawskiego motywu choinek z Fine Little Day, które u Ebbego zagościły na pościeli.

Zdjęcia: Webstagram@countersample.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *