U Majuszki

D ziś wypatrzony na facebookowym profilu Lalkametoo baśniowy pokoik Majuszki. Niezwykle dziewczęcy, urządzony w delikatnych barwach pudrowego różu, stonowanej szarości i bieli.

Magiczny klimat do tego dziecięcego wnętrza wprowadza miękko spływający na podłogę baldachim Numero 74 – idealne miejsce do zabaw lalkami i w chowanego, a także wspólnego czytania bajek przy delikatnym świetle lampki Miffy. Tuż obok wisi huśtawka polskiej marki BoogieWoodie, ręcznie wykonana z drewna i płótna. W pokoiku małej Majuszki stoi jeszcze niska drewniana garderoba oraz łóżeczko i pojemna szafa polskiej firmy Bellamy.

Mama Majuszki pieczołowicie zadbała o każdy szczegół wnętrza swojej małej królewny. Począwszy od naklejek w kształcie korony (Eclectic Living), przez różnego rodzaju dekoracyjne poduszki (mnie urzekł duży królik do przytulania i rumiana kropelka), robione na szydełku gruszki i ładne obrazki, aż po urocze małe krzesełka. Jak sama pisze, nad każdym elementem wyposażenia zastanawiała się dwa razy, żeby wszystko do siebie pasowało. Dzięki temu zapewne wnętrze sprawia tak przyjemne i harmonijne wrażenie

Zdjęcia: Majuszka.

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *