,

U małego Natana

Rodzice 1,5-rocznego Natana przez trzy lata mieszkali w Szwecji. W tym czasie zafascynowali się skandynawskim stylem aranżacji wnętrz i w taki właśnie sposób postanowili urządzić pokój swojego synka.

Ściany i meble w pokoju Natana są białe, a dodatki głównie szare i czarno-białe. W pomieszczeniu nie mogło oczywiście zabraknąć Ikei – ubrania oraz zabawki chłopca pomieściła szafa i regał z serii Stuva, nad którymi zawisły popularne literki szwedzkiej marki OMM Design. Sąsiednią ścianę ozdobiły deszczowe chmurki (Yoko Design), a drabinę nad łóżeczkiem Natana mama Ewelina samodzielnie wykleiła taśmą washi.

W pokoju stoi jeszcze zrobione przez tatę Natana łóżko w kształcie domku, piękne szare tipi, zabawkowa kuchenka oraz basen z kulkami wyprodukowany przez MiniBe. Taki basen to chyba super zabawa, ale wyobrażam sobie, że także sporo pracy z codziennym zbieraniem kulek rozrzuconych po pokoju

Natan jest wprawdzie jeszcze malutki, ale już w aranżacji jego pokoju wyraźnie widać typowo chłopięce motywy – jest i auto, i nawet superbohaterowie pojawiający się m.in. na pościeli i obrazkach Lemon Ducky.

Wszystko w tym wnętrzu zostało przez rodziców starannie przemyślane i dopasowane do wnętrza, dzięki czemu pokój sprawia bardzo przyjemne wrażenie, a mały Natan bardzo lubi spędzać tu czas, a to przecież najważniejsze!

Udostępnij

One comment

  1. 08/01/2017 o 20:14

    wszystko piękne i w moim stylu czy mogłabym sie dowiedziec gdzie kupilas ten stolik z krzesalkami oraz naklejki chmurki? pozdrawiam

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *