U sióstr z Kalifornii

D ziś również pokój sióstr, tym razem z Kalifornii, 4-letniej Liv i 2-letniej Taylor.

Morgan, mama dziewczynek, na blogu Pepper Design dokładnie opisuje proces urządzania dziecięcego pokoju, co się w nim kolejno zmieniało, gdy dziewczynki rosły i różne swoje pomysły dekoratorskie, w tym wiele z kategorii DIY. Wśród tych ostatnich są między innymi plastikowe przezroczyste półki na książki, tablica magnetyczna oraz wieszaki na kurtki i torebki.

Wzdłuż ściany z oknem Morgan zaaranżowała dziewczynkom przytulny kącik do czytania z poduszkami dopasowanymi kolorystycznie do rolet. Ścianę obok zdobi kolorowe drzewo namalowane przez rodzinne artystki – babcię i ciocię. Na przeciwległej ścianie piękny flaming z make29 i różowa tapeta w gwiazdki, którą Morgan zaprojektowała samodzielnie, wybierając odpowiedni dla siebie kolor i wzór (własnego pomysłu tapety i tkaniny można zamówić w firmie Spoonflower).

Morgan zamieszcza na blogu szczegółowe instrukcje wykonania wielu swoich pomysłów, więc jeśli coś Wam się spodobało w pokoju dziewczynek, to zajrzyjcie na Pepper Design. Jest co czytać i oglądać

Udostępnij

Polecamy również

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *