,

U siostry Hani – Zuzi

J eśli spodobał Wam się pokój dwutygodniowej Haneczki, to zobaczcie również zdjęcia pokoju Zuzi, starszej córki Ani. Starszej niewiele, bo Zuzia ma dopiero 18 miesięcy, dlatego w pokoju nadal stoi małe łóżeczko, a na komodzie leży przewijak. Mimo tego wnętrze ma już zdecydowany dziewczęcy styl – pokoik jest przytulny, pełen kolorów, ozdób, zabawek i inspirujących rozwiązań.

Ania urządzając pokój córki zdecydowała się na białe ściany i meble, które są świetną bazą dla kolorowych detali. Meble kupiła w Ikei (łóżeczko i komodę) oraz w firmie Bellamy (regał i skrzynię na zabawki). Pojemną szafę we wnęce wykonał stolarz. Oryginalnym pomysłem Ani jest wykorzystanie ikeowskiej szafki LACK pod TV jako stoliczka dla dziewczynki (po zdemontowaniu dolnej półki).

Zasłony i poduszki na skrzyni z zabawkami uszyte zostały z materiału z czarnym graficznym wzorem. W przyszłości Zuzia będzie go mogła pomalować specjalnymi flamastrami do tkanin wedle własnego upodobania. Dekorację, gdy się znudzi, po prostu będzie można uprać w pralce.

Wiele dodatków w pokoju dziewczynki pochodzi z H&M Home, m.in. metalowe kosze na zabawki i filcowe pudła, które mama Zuzi sama udekorowała napisami. Podłogę we wnętrzu ocieplają dywaniki – prosty w biało-różowe paski i prześliczny z misiem francuskiej marki Nattiot.

Widać, że mama Ania zarówno w pokoju Hani, jak i Zuzi przemyślała każdy detal, starając się stworzyć dziewczynkom przyjemne i pełne ciepła wnętrza.

Udostępnij

Polecamy również

One comment

  1. 15/12/2017 o 14:10

    pokój strasznie zagracony ;-(. Moim zdaniem dzieci nie potrzebują aż tylu zabawek a przynajmniej nie muszą one stać na widoku. No i tego plastiku tu zbyt wiele

Dodaj komentarz

Nie pokazujemy ani nie udostępniamy Twojego adresu email. Wymagane pola są oznaczone *